Kremacje Gorzów Wielkopolski

Chociaż wśród Polaków najpopularniejszą formą pochówku nadal jest pogrzeb tradycyjny, to coraz częściej wybierana jest właśnie kremacja. To proces spalania zwłok ludzkich lub zwierzęcych w specjalnym piecu kremacyjnym. Jest zdecydowanie lepszą pod względem ekonomicznym formą pochówku. Urna kremacyjna potrzebuje o wiele mniej miejsca niż trumna, jak i koszt pogrzebu jest znacznie niższy ze względu na mniejsze zapotrzebowanie materiałów i kwiatów. Warto również zaznaczyć, że Kościół Katolicki dopuszcza tę formę pogrzebu. Dlatego nie będzie problemem przeprowadzenie pogrzebu wyznaniowego z kremacją, który organizuje Zakład Pogrzebowy Omnis.

kremacje Gorzów Wielkopolski

Pogrzeby z kremacją

Zakład Pogrzebowy Omnis na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i jego okolic oferuje usługę kremacji, która przebiega z szacunkiem do Zmarłej Osoby oraz Jej Rodziny. Firma zajmuje się wszelkimi formalnościami i procedurami w związku z przetransportowaniem Ciała do krematorium.

W ofercie gorzowskiego Zakładu Pogrzebowego znajdą Państwo szeroki wachlarz wzorów urn kremacyjnych, dzięki czemu każdy pogrzeb odbywa się w indywidualnym i spersonalizowanym charakterze.

Wykwalifikowani pracownicy firmy Omnis za każdym razem podchodzą do organizacji pogrzebu z kremacją oraz samego procesu spalania z dużym zaangażowaniem i poszanowaniem Zmarłego.